SVATBY

Svatební fotografie a video jsou dnes neodmyslitelnou součástí každé svatby. Zanechte starosti ohledně těchto služeb nám a užijte si svůj svatební den naplno.

Fotografie dostáváte v digitální podobě uložené na DVD jak ve vysokém rozlišení pro dokonalý tisk, tak optimalizované pro užití na internetu. Neupravené fotky a fotky ve formátu RAW neposkytuji.

Budete si přát fotografie vytisknout nebo zhotovit exkluzivní fotoknihu? Jednoduše si můžete tyto služby přiobjednat.

Ideálně, pokud bychom se mohli ještě před svatbou sejít a všechny detaily, představy a přání probrat na společné schůzce. Lépe si tak na sebe zvykneme a ušetříme čas ve váš svatební den.

 

 

 

 

 

 

 

Bronzový balíček

fotografování během obřadu
5900 Kč

Začíná vaším příjezdem na místo obřadu a končí vaším odjezdem na hostinu. Zahrnuje dění před obřadem, obřad, skupinové fotografie po obřadu a soubor portrétních fotografií novomanželů.

Stříbrný balíček

fotografování během obřadu a hostiny
7800 Kč

Začíná vaším příjezdem na místo obřadu a končí až po skončení oficiální části svatební hostiny. Oproti předchozímu balíčku zahrnuje navíc veškeré dění na hostině: společná polévka, krájení dortu, první tanec, a k tomu spousta neplánovaných momentek.

Zlatý balíček

celodenní fotografování
8700 Kč

Zahrnuje vše. Od ranních příprav (kadeřník, líčení), přes samotný obřad až po hostinu. Ideální volba, pokud chcete mít zaznamenaný celý příběh svatebního dne.

Individuální balíček

cena dohodou

Máte jiné požadavky? Ozvěte se, určitě se domluvíme.

 

V ceně je započítáno cestovné 30 km. Jako výchozí bod je brán Prostějov nebo Brno. Další za 4Kč / kilometr.

 

Objednat se